Description
FEATURES-12″ x 18″-Intense white splatter offers visibility and contrast-Durable, tag board construction-Suitable for any firearm and any setting
FEATURES-12″ x 18″-Intense white splatter offers visibility and contrast-Durable, tag board construction-Suitable for any firearm and any setting
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12.3 × 0.6 in |
| dimension | 0.55 X 12.30 X 18.00 |
| other_features | NON-ADHESIVE, |
| target_size | 12"X18" |
| material | SPLATTERING PAPER |
| number_in_pack | 8.0000 |
| packs_per_case | 6.0000 |
| upc | 029057357059 |
| part_number | 35705 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.