Additional information
| Weight | 0.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.6 × 2.9 × 1.8 in |
| dimension | 1.80 X 2.90 X 14.60 |
| product_type | SHOOTING STICK |
| size | 14.5"-34" |
| material | ALUMINUM |
| upc | 026509021643 |
| part_number | 2164 |
| Brand |
| Weight | 0.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.6 × 2.9 × 1.8 in |
| dimension | 1.80 X 2.90 X 14.60 |
| product_type | SHOOTING STICK |
| size | 14.5"-34" |
| material | ALUMINUM |
| upc | 026509021643 |
| part_number | 2164 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.