Description
FEATURES:Length: 61″can be used as a tripod/bipod or monopodRemovable V-Top Carbide tipsRubber bootsQuick snap post
FEATURES:Length: 61″can be used as a tripod/bipod or monopodRemovable V-Top Carbide tipsRubber bootsQuick snap post
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.4 × 6.6 × 3.3 in |
| dimension | 3.30 X 6.65 X 33.35 |
| product_type | TRIPOD/BIPOD/MONOPOD |
| size | 61" |
| other_features | CAN BE USED AS A TRIPOD/BIPOD |
| upc | 026509043652 |
| part_number | 21412 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.