Additional information
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 5.8 × 2.1 in |
| dimension | 2.15 X 5.75 X 15.90 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 4 |
| blade_length | VARIES |
| handle_material | THERMOPLASTIC RUBBER |
| handle_color | BLUE |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | 6-PIECE KIT COMES WITH AN 8", |
| upc | 015896007378 |
| part_number | 737C |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.