Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 2.7 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 2.70 X 3.10 |
| product_type | GRIP SCREW BUSHINGS |
| size | 1911 |
| material | STAINLESS STEEL |
| upc | 800732813011 |
| part_number | 813S |
| Brand |
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 2.7 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 2.70 X 3.10 |
| product_type | GRIP SCREW BUSHINGS |
| size | 1911 |
| material | STAINLESS STEEL |
| upc | 800732813011 |
| part_number | 813S |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.