Description
FEATURES:Grain: 125Point Size: 11/32
FEATURES:Grain: 125Point Size: 11/32
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 2.9 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 2.95 X 4.15 |
| product_type | BROADHEADS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| other_features | MULTI POINT FIT 11/32" 125 |
| upc | 723560967070 |
| part_number | 596707 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.