Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 3.4 × 1.5 in |
| dimension | 1.50 X 3.45 X 33.65 |
| material | HI STRENGTH CARBON-COMPOSITE |
| color | BLACK/WHITE |
| straightness_factor_plus | .003" |
| product_type | ARROWS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| grain | 9.0 GRAINS PER INCH |
| diameter | 5MM |
| other_features | SMALL DIAMETER SHAFT |
| upc | 723560193899 |
| part_number | 619389 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.