Additional information
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 4.1 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 4.05 X 6.05 |
| product_type | ANTLER MOUNT |
| size | 11.5" X 6.5" |
| material | BRUSHED STEEL |
| other_features | SCULPTED STEEL DESIGN, |
| upc | 700191612722 |
| part_number | DDEH7 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.