Description
FEATURES:-Fits Glock 19/23/36-Tan Leather-2 or 3 belt slots 1-3/4″ belt-Rides high & at angle-Makes gun readily available-Double stitched/open muzzle
FEATURES:-Fits Glock 19/23/36-Tan Leather-2 or 3 belt slots 1-3/4″ belt-Rides high & at angle-Makes gun readily available-Double stitched/open muzzle
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 9.4 × 2.2 in |
| dimension | 2.20 X 9.40 X 12.95 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | GLOCK 19/23/32 |
| material | LEATHER |
| color | TAN |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | 2 OR 3 BELT SLOTS 1 3/4" BELT |
| upc | 792695234166 |
| part_number | 001TAB6Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.