Description
FEATURES:Color: BlackMaterial: LeatherStyle: Outside waistbandAttachment Style: Belt SlideFit: Kimber
FEATURES:Color: BlackMaterial: LeatherStyle: Outside waistbandAttachment Style: Belt SlideFit: Kimber
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.9 × 4.5 × 1.6 in |
| dimension | 1.65 X 4.50 X 6.95 |
| product_type | BELT SLIDE HOLSTER |
| application | KIMBER |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | FOR BELTS 1 1/2" WIDE |
| upc | 792695334026 |
| part_number | 019BA7DZ0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.