Description
FEATURES:-Fits Glock 43-Black Leather-For belts 1 1/2″ wide minimalist design-Open muzzle
FEATURES:-Fits Glock 43-Black Leather-For belts 1 1/2″ wide minimalist design-Open muzzle
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4.5 × 1.7 in |
| dimension | 1.70 X 4.50 X 6.00 |
| product_type | BELT SLIDE HOLSTER |
| application | GLOCK 43 |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | FOR BELTS 1 1/2" WIDE |
| upc | 792695329008 |
| part_number | 019BA8BZ0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.