Description
FEATURES:Color: BlackMaterial: LeatherStyle:Inside waistbandFit: S&W J-Frame & Similar 2″ BBL., S&W J 36 60 2″, Taurus 85 2″Unlimited positioning
FEATURES:Color: BlackMaterial: LeatherStyle:Inside waistbandFit: S&W J-Frame & Similar 2″ BBL., S&W J 36 60 2″, Taurus 85 2″Unlimited positioning
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 6.1 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 6.15 X 7.85 |
| product_type | INSIDE WAIST BAND HOLSTER |
| application | S&W J-FRAME & SIMILAR 2" BBL. |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | TUCKABLE 360 DEGREE C CLIP IWB |
| upc | 792695319047 |
| part_number | 033BA02Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.