Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 2.4 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 2.35 X 5.75 |
| product_type | RAMRODS ACCESSORIES |
| size | .40 CAL/10-32 THREADED |
| material | BRASS |
| upc | 043125154623 |
| part_number | AC1462D |
| Brand |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 2.4 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 2.35 X 5.75 |
| product_type | RAMRODS ACCESSORIES |
| size | .40 CAL/10-32 THREADED |
| material | BRASS |
| upc | 043125154623 |
| part_number | AC1462D |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.