Additional information
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 1.8 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 1.75 X 5.15 |
| product_type | CLEANING |
| size | .45 CALIBER/10-32 THREADED |
| material | BRASS |
| upc | 043125114634 |
| part_number | AC1463 |
| Brand |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 1.8 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 1.75 X 5.15 |
| product_type | CLEANING |
| size | .45 CALIBER/10-32 THREADED |
| material | BRASS |
| upc | 043125114634 |
| part_number | AC1463 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.