Description
FEATURES-.50 caliber-Wire cleaning brush loosens the toughest fouling
FEATURES-.50 caliber-Wire cleaning brush loosens the toughest fouling
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 1.9 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 1.85 X 5.00 |
| product_type | CLEANING |
| size | .50 CALIBER/10-32 THREADED |
| material | BRASS |
| upc | 043125124633 |
| part_number | AC1463A |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.