Description
FEATURES-6x1mm for CVA guns-Quality heat treated steel-Fire funnel design similar to The Perfect Nipple-3 per pack
FEATURES-6x1mm for CVA guns-Quality heat treated steel-Fire funnel design similar to The Perfect Nipple-3 per pack
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 1.7 × 0.8 in |
| dimension | 0.75 X 1.70 X 3.95 |
| product_type | NIPPLES |
| size | 6X1mm FOR CVA GUNS/3 PK |
| material | S/S |
| other_features | FOR PISTOLS OR RIFLES |
| upc | 043125114818 |
| part_number | AC1481 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.