Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 1.6 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 1.55 X 4.75 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 2.3" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | ALUMINUM |
| open_length | 5.6300 |
| closed_length | 3.2500 |
| weight | 1.7000 |
| upc | 794023708103 |
| part_number | 7081 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.