Description
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Red Laser-Fits Sig Sauer P365
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Red Laser-Fits Sig Sauer P365
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 6.5 × 2.4 in |
| dimension | 2.45 X 6.50 X 6.70 |
| laser_type | TRIGGER GUARD |
| beam_color | RED |
| beam_size | 0.5" @ 50' |
| battery_type | 1-1/3N 3V LITHIUM |
| master_on | Y |
| adjustable | Y |
| weight | N/A |
| finish | BLACK MATTE |
| activation | INSTINCTIVE FRONT |
| no_sale_to_guam | NO SALE TO GUAM |
| no_sale_to_puerto_rico | NO SALE TO PUERTO RICO |
| upc | 850002469400 |
| part_number | LG422 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.