Additional information
| Weight | 0.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 6.7 × 1.1 in |
| dimension | 1.10 X 6.70 X 7.90 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 3 |
| blade_length | 5.3" |
| handle_material | STEEL |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| upc | 705442014607 |
| part_number | CS80SSB3Z |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.