Additional information
| Weight | 1.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 5.3 × 2.1 in |
| dimension | 2.15 X 5.30 X 11.95 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 3 SEPERATE KNIVES |
| blade_length | 4.4" |
| handle_material | PARACORD |
| handle_color | BLACK/BROWN |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| upc | 888151040324 |
| part_number | CSTH44KVD3PK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.