Description
FEATURES-22.5″ x 35″-100 pack-Blue silhouette target
FEATURES-22.5″ x 35″-100 pack-Blue silhouette target
| Weight | 8.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.6 × 7.7 × 7.4 in |
| dimension | 7.45 X 7.70 X 25.60 |
| target_size | 23"X35" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 100.0000 |
| packs_per_case | 1.0000 |
| upc | 076683457592 |
| part_number | 45759 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.