Description
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-KeyMod, M-LOK Attachment-13-30″
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-KeyMod, M-LOK Attachment-13-30″
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.4 × 3.2 × 2.1 in |
| dimension | 2.05 X 3.20 X 15.40 |
| product_type | KEYMOD/MLOK BIPOD/BLACK |
| size | 13-30" |
| material | ALUMINUM/CARBON FIBER |
| other_features | CARBON FIBER LEGS WITH |
| upc | 661120417736 |
| part_number | 1095203 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.