Description
FEATURES:-Soft, flexible closed cell neoprene w/ Comfort Stretch backing-Dramatically reduces felt weight-Non-slip Grippers™ keep it firmly in place-Realtree Extra
FEATURES:-Soft, flexible closed cell neoprene w/ Comfort Stretch backing-Dramatically reduces felt weight-Non-slip Grippers™ keep it firmly in place-Realtree Extra
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 2.9 × 1.8 in |
| dimension | 1.75 X 2.90 X 10.90 |
| material | CLOSED CELL NEOPRENE |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1" |
| padded | Y |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 051525010197 |
| part_number | 181019 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.