Description
FEATURES-1″-High height-Matte black finish-Fits .22 grooved receivers-Use with rimfire & airgun optics-Durable, with strong gripping power-Made of solid steel
FEATURES-1″-High height-Matte black finish-Fits .22 grooved receivers-Use with rimfire & airgun optics-Durable, with strong gripping power-Made of solid steel
| Weight | 0.285 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 2.7 in |
| dimension | 0.65 X 2.70 X 5.70 |
| product_type | 3/8" DOVETAIL |
| finish | BLACK-MATTE |
| tube_size | 1" |
| material | STEEL |
| upc | 000381200761 |
| part_number | 420076 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.