Description
FEATURES:Finish: BlackMaterial: AluminumTube Diameter: 30mmMount Type: CantileverQuick detachRings included
FEATURES:Finish: BlackMaterial: AluminumTube Diameter: 30mmMount Type: CantileverQuick detachRings included
| Weight | 0.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 3.6 × 3.3 in |
| dimension | 3.30 X 3.60 X 6.10 |
| ar-15_accessory | N |
| style | QUICK RELEASE |
| application | AR STYLE |
| finish | BLACK MATTE |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | NONE |
| rings_included | N |
| other_features | PERFECT FOR X-SIGHT 4K SERIES |
| upc | 658175115281 |
| part_number | ACMUDCQDM2 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.