Description
FEATURES-1″-Low height-Matte black finish-Machined to exact tolerance-Top & bottom matched for strength & fit-Handles recoil of any rifle
FEATURES-1″-Low height-Matte black finish-Machined to exact tolerance-Top & bottom matched for strength & fit-Handles recoil of any rifle
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 2.8 in |
| dimension | 0.65 X 2.75 X 5.60 |
| product_type | WEAVER STYLE |
| finish | BLACK-MATTE |
| tube_size | 1" |
| material | STEEL |
| upc | 000381200839 |
| part_number | 420083C |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.