Description
FEATURES-Black-13″ x 7″ x 7″-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Large main compartment-Outer pockets for extra storage-Adjustable shoulder strap
FEATURES-Black-13″ x 7″ x 7″-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Large main compartment-Outer pockets for extra storage-Adjustable shoulder strap
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.4 × 10.9 × 3.5 in |
| dimension | 3.50 X 10.85 X 17.35 |
| product_type | STANDARD RANGE BAG/BLACK |
| size | 13"X7"X7" |
| material | NYLON |
| other_features | LARGE MAIN COMPARTMENT |
| upc | 672352249002 |
| part_number | BD900 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.