Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 10.2 × 2.4 in |
| dimension | 2.40 X 10.20 X 18.75 |
| product_type | HANDWARMER BELT |
| size | UP TO 60" WAIST ADJUSTABLE |
| material | NEOPRENE |
| other_features | 3MM NEOPRENE, BELLOWS POCKETS |
| upc | 023614976875 |
| part_number | 30040698 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.