Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.6 × 11.8 × 3.8 in |
| dimension | 3.75 X 11.75 X 14.60 |
| product_type | STANDARD RANGE BAG/CAMO |
| size | 13"X7"X7" |
| material | NYLON |
| other_features | LARGE MAIN COMPARTMENT |
| upc | 672352016482 |
| part_number | BD900TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.