Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.9 × 3.8 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 3.75 X 15.95 |
| other_features | INCLUDES METAL SWIVELS, |
| material | NYLON WEBBING |
| color | CAMO |
| swivel_width | 1.25" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 023614984368 |
| part_number | 122199535 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.