Additional information
| Weight | 2.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.2 × 4.9 × 2.6 in |
| dimension | 2.65 X 4.85 X 15.20 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | KIT |
| blade_length | VARIES |
| handle_material | RUBBER OVERMOLDED |
| handle_color | BLACK MATTE |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | BUTCHER 7.5", DEBONING 6", |
| upc | 023614967279 |
| part_number | 3220446 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.