Description
FEATURES-Renowned ground balancing capability for the best results in all kinds of soil-Analog meter-User controlled sensitivity & discrimination-3 modes of operation
$73.69
RECREATIONAL METAL DETECTOR
6 in stock
FEATURES-Renowned ground balancing capability for the best results in all kinds of soil-Analog meter-User controlled sensitivity & discrimination-3 modes of operation
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.7 × 10.8 × 6.4 in |
| dimension | 6.35 X 10.75 X 28.70 |
| product_type | OPEN FACE DETECTOR |
| size | MEASURES: 10"L X 9"W X 57"H |
| material | PLASTIC/METAL |
| other_features | 8" INTERCHANGABLE WATERPROOF |
| upc | 089723400045 |
| part_number | TRACKER IV |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.