Description
Zenith Firearms ZF-5 Essentials Package, Semi-automatic, 9MM, 8.9″ CHF Threaded/Trilug Barrel, 1/2X28, Matte Finish, Black, Polymer Grip, Ambidextrous Safety, Adjustable Sights, 1 Magazine, 30 Rounds, Soft Case, Manual ZF5001MAG9BK
Zenith Firearms ZF-5 Essentials Package, Semi-automatic, 9MM, 8.9″ CHF Threaded/Trilug Barrel, 1/2X28, Matte Finish, Black, Polymer Grip, Ambidextrous Safety, Adjustable Sights, 1 Magazine, 30 Rounds, Soft Case, Manual ZF5001MAG9BK
| Weight | 132.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.000 × 10.750 × 4.000 in |
| upc | 850034726441 |
| Brand | |
| firearm_action | Semi-automatic |
| barrel_length | 8.9" |
| caliber_or_gauge | 9MM |
| capacity | 30 ROUNDS |
| finish | MATTE |
| sights | Adjustable Sights |
| color | BLACK |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.