Description
Winchester Repeating Arms SXP Trap, Pump Action, 12Ga 3″, 30″ Barrel, Black Finish, Wood Stock, 3 Choke Tubes, 4Rd, Bead Sight 512296393
Winchester Repeating Arms SXP Trap, Pump Action, 12Ga 3″, 30″ Barrel, Black Finish, Wood Stock, 3 Choke Tubes, 4Rd, Bead Sight 512296393
| Weight | 155.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 48702004339 |
| Brand | |
| sights | FT: TruGlo Fiber Optic And Ivory Mid-Bead |
| stock | Walnut |
| capacity | 4+1 |
| barrel_length | 30.0000 |
| color | BLACK |
| magazine | |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| receiver | Aluminum Alloy |
| grip | Satin Finish Wood |
| finish | MATTE BLACK |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
| firearm_action | Pump |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.