Description
Winchester Repeating Arms SX4 Waterfowl Hunter, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge 3″ Chamber, 26″ Barrel, Woodland Camo Finish, Synthetic Stock, TruGlo Fiber Optic Front Sight, Includes 3 Choke Tubes – F, M, IC, 4 Rounds 511289391
Winchester Repeating Arms SX4 Waterfowl Hunter, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge 3″ Chamber, 26″ Barrel, Woodland Camo Finish, Synthetic Stock, TruGlo Fiber Optic Front Sight, Includes 3 Choke Tubes – F, M, IC, 4 Rounds 511289391
| Weight | 143.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 48702022630 |
| Brand | |
| sights | Truglo Fiber Optic Front |
| stock | SYNTHETIC |
| barrel_length | 26.0000 |
| capacity | 4 + 1 |
| color | Woodland |
| finish | Woodland Camo |
| magazine | |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| receiver | Aluminum Alloy |
| grip | Woodland Camo |
| firearm_action | SEMI-AUTO |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.