Description
Winchester Repeating Arms SX4, Semi-automatic, 12 Gauge 3.5″, 26″ Barrel, Black, Synthetic Stock, 3.5″ Chamber, 3 Choke Tubes, 4Rd, Bead Sight 511205291
Winchester Repeating Arms SX4, Semi-automatic, 12 Gauge 3.5″, 26″ Barrel, Black, Synthetic Stock, 3.5″ Chamber, 3 Choke Tubes, 4Rd, Bead Sight 511205291
| Weight | 137.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.500 × 9.500 × 3.750 in |
| upc | 48702006869 |
| Brand | |
| finish | MATTE BLACK |
| caliber_or_gauge | 12 GAUGE |
| stock | SYNTHETIC |
| color | BLACK |
| capacity | 4+1 |
| sights | Bead |
| chamber | 3.5" |
| drilled_or_tapped | false |
| receiver | Aluminum Alloy |
| magazine | |
| grip | Black Synthetic |
| firearm_action | SEMI-AUTO |
| barrel_length | 26.0000 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.