Description
Umarex Notos, Pre Charged Pnuematic Air Rifle, 22PEL, 700 Feet Per Second, 11.75″ Barrel, Matte Finish, Black, 7 Rounds 2254847
Umarex Notos, Pre Charged Pnuematic Air Rifle, 22PEL, 700 Feet Per Second, 11.75″ Barrel, Matte Finish, Black, 7 Rounds 2254847
| Weight | 84.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.500 × 12.000 × 3.000 in |
| upc | 723364548475 |
| Brand | |
| caliber_or_gauge | .22 CALIBER |
| barrel_length | 11.75" |
| capacity | 7 ROUNDS |
| finish | MATTE |
| color | BLACK |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.