Description
FEATURES-Coyote Brown-27″ x 85″-Water resistant coated poly with poly webbing-Rolls up for easy storage and carry-Closed cell foam-Non-slip rubberized surface-Poly webbing strap
FEATURES-Coyote Brown-27″ x 85″-Water resistant coated poly with poly webbing-Rolls up for easy storage and carry-Closed cell foam-Non-slip rubberized surface-Poly webbing strap
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.9 × 11.1 × 10.1 in |
| dimension | 10.05 X 11.05 X 32.95 |
| product_type | SHOOTING MAT/TAN |
| size | 27"X85" |
| material | 600D/WATER-RESISTANT/NON SLIP |
| upc | 617867117767 |
| part_number | 79021 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.