Description
Tactical Solutions Pac-Lite, 4.5″ Threaded Barrel, Fits Ruger Mark I, II, III and 22/45 Series Pistols, OD Green PL4.5TENF-04
Tactical Solutions Pac-Lite, 4.5″ Threaded Barrel, Fits Ruger Mark I, II, III and 22/45 Series Pistols, OD Green PL4.5TENF-04
| Weight | 12.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.500 × 3.000 × 3.000 in |
| upc | 856365001660 |
| Brand | |
| firearm_action | Semi-automatic |
| barrel_length | 4.5" |
| caliber_or_gauge | 22 LR |
| finish | MATTE |
| color | OLIVE DRAB GREEN |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.