Description
FEATURES-Black-Made of genuine leather-Crickett name stamped down the length of the sling-Dimensions: 23″L x 1 3/4″W
FEATURES-Black-Made of genuine leather-Crickett name stamped down the length of the sling-Dimensions: 23″L x 1 3/4″W
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 2.2 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 2.20 X 11.75 |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| swivel_width | 1" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | Y |
| locking_loop_style | N |
| upc | 611613100409 |
| part_number | KSA800 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.