Description
FEATURES:-Custom Sling-Cotton Webbing w/ Real Leather “Dog Collars”
FEATURES:-Custom Sling-Cotton Webbing w/ Real Leather “Dog Collars”
| Weight | 0.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 2.1 × 1.8 in |
| dimension | 1.75 X 2.15 X 4.10 |
| other_features | AUTHENTIC PERIOD CANVAS SLING |
| material | CANVAS |
| color | OD GREEN |
| swivel_width | 1" |
| padded | N |
| sling_adj_buckle | N |
| locking_loop_style | N |
| upc | 611613008033 |
| part_number | KSA803 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.