Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 2.9 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 2.90 X 7.60 |
| style | DOVETAIL |
| application | FITS CRICKETT R |
| finish | BLACK GLOSS |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | 3/8" DOVETAIL |
| rings_included | N |
| other_features | WILL NOT FIT KEYSTONE PISTOLS |
| upc | 611613002468 |
| part_number | KSA031C |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.