Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9.1 × 3 in |
| dimension | 3.00 X 9.15 X 11.00 |
| color | RED |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| upc | 611613002512 |
| part_number | KSA035USA |
| Brand |
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9.1 × 3 in |
| dimension | 3.00 X 9.15 X 11.00 |
| color | RED |
| material | NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| upc | 611613002512 |
| part_number | KSA035USA |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.