Additional information
| Weight | 1.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.7 × 7.1 × 0.1 in |
| dimension | 0.15 X 7.15 X 17.70 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 4" |
| handle_material | STEEL |
| handle_color | BLACK MATTE |
| open_length | 14.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| upc | 888151046425 |
| part_number | CSTH130TMPZ |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.