Description
FEATURES:-Blade length: 3.5″-Zy-Exâ„¢ handle-Stainless Steel blade-Overall length: 8.3″-Weight: 4.1 oz.
FEATURES:-Blade length: 3.5″-Zy-Exâ„¢ handle-Stainless Steel blade-Overall length: 8.3″-Weight: 4.1 oz.
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 2.2 × 1 in |
| dimension | 1.00 X 2.20 X 5.30 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.5" |
| handle_material | ZYTEL |
| handle_color | GREEN/BLACK |
| open_length | 8.3800 |
| closed_length | 4.8000 |
| weight | 4.1000 |
| upc | 705442018674 |
| part_number | 20MWC |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.