Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.3 × 4.3 × 0.9 in |
| dimension | 0.90 X 4.30 X 19.25 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 9.75" |
| handle_material | KRATON |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 15.2500 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 4.5000 |
| upc | 705442016601 |
| part_number | 20VSCZ |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.