Additional information
| Weight | 0.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 5.4 × 1.7 in |
| dimension | 1.70 X 5.35 X 3.15 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | O.D. GREEN |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 5.0000 |
| weight | 6.3000 |
| other_features | DUAL ACTION OTF, D2 STEEL, |
| upc | 099654032260 |
| part_number | SODFS3DAGNS |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.