Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 2.4 × 1.1 in |
| dimension | 1.15 X 2.45 X 5.85 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.75" |
| handle_material | G-10 COMPOSITE |
| handle_color | SAND |
| open_length | 8.7500 |
| closed_length | 5.0000 |
| weight | 5.9000 |
| other_features | G-10 SCALES, D2 |
| upc | 099654041477 |
| part_number | TANAFRYK |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.