Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 4.3 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 4.25 X 6.75 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | SAND |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 5.0000 |
| weight | 6.3000 |
| other_features | DUAL ACTION OTF, D2 STEEL, |
| upc | 099654040517 |
| part_number | MCATIFS3DS |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.