Additional information
| Weight | 0.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 6.8 × 2.1 in |
| dimension | 2.05 X 6.75 X 4.25 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | SATIN |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 5.0000 |
| weight | 6.7000 |
| other_features | DUAL ACTION OTF, D2 STEEL, |
| upc | 099654028676 |
| part_number | MTGBCTK1MDAGNS |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.